Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn

Czytaj więcej...

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza kadra przygotowuje seminaria i programy egzaminacyjne dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej zawodowej placówki edukacyjnej. Do tej pory organizowaliśmy m.in. tu wymienione programy: 

Formalna definicja kursów nr D64/UK:

Warsztaty dla małych mechaników samochodowych profesjonalnie dostarczają słuchaczom wiedzy i umiejętności w zakresie napraw i konserwacji silników w małych pojazdach (np. Motocykle, pojazdy terenowe, skutery śnieżne i motorowery). Tematy obejmują (między innymi) utrzymywanie ram i zawieszeń, kół i hamulców oraz układów napędowych; obsługa układów paliwowych, wydechowych i elektrycznych; wykonywanie nastrojów; oraz konserwacja i naprawa silników. Uczniowie mogą również nauczyć się bezpieczeństwa w pracy, umiejętności zatrudnienia i przedsiębiorczości. Szkolenia Małej Mechaniki Silnika dają uczniom możliwość uczenia się obsługi i regeneracji małych silników, zazwyczaj podkreślając silniki dwu- i czterosuwowe. Programy te dają mlodszym nastolatkom możliwość rozwiązywania problemów i naprawy kontroli prędkości, smarowania, zapłonu, paliwa, przenoszenia mocy, chłodzenia, wydechu i systemów rozruchowych; używać narzędzi ręcznych, zasilających i remontowych; oraz czytać i interpretować podręczniki serwisowe i katalogi części. Aplikacje mogą obejmować kosiarki do trawy, traktory, glebogryzarki, elektronarzędzia i tak dalej.

Formalna definicja programów nr F18/USA:

Warsztaty gastronomiczne skutecznie zapewniają starszym dzieciom instrukcji dotyczących odżywiania, zasad zdrowego odżywiania i przygotowywania potraw. Wśród omawianych tematów znajdują się: przygotowanie posiłków na dużą skalę, zachowanie składników odżywczych w całym procesie przygotowywania żywności, stosowanie i opieka nad komercyjnymi urządzeniami do gotowania, przechowywaniem żywności, postępem w technologii żywności, bezpieczeństwem, sanitacją, zarządzaniem, produkcją, umiejętnościami obsługi, planowaniem menu, działalność instytucjonalnych zakładów spożywczych i karier dostępnych w branży gastronomicznej.

Formalna definicja kursów nr D65/USA:

Niezależne Seminaria w zakresie systemów produkcyjnych, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami produkcyjnymi i / lub badaniami. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja programów nr K38/UK:

Usługi Health Support Services-Independent Study, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z usługami wsparcia zdrowotnego. Niezależne studia mogą dać mlodszym nastolatkom możliwość poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr I39/UK:

Kursy w niezależnym studium agrobiznesu, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z agrobiznesem. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr C81/UK:

Inżynieria lotnicza wprowadza studentów w świat aeronautyki, lotnictwa i inżynierii. Tematy poruszane na kursie mogą obejmować historię lotów, badania aerodynamiczne i aerodynamiczne, systemy lotów, astronautykę, systemy kosmicznego życia, materiały lotnicze i inżynierię systemów.Tagi:

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Nasza kadra przygotowuje seminaria i programy egzaminacyjne dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej zawodowej placówki

Biznes dla sektora non profit

Biznes dla sektora non profit

Wespół z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do wzięcia udziału w programie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą dos

Najnowsze promocje

Najnowsze promocje

Intermediate Aerobic Dance - oferuje kontynuację zajęć w ramach kursu Beginning Aerobics. Obejmuje kontynuację treningu siłowego układu krążenia i mięśni poprzez regularny program ćwiczeń