Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn

Czytaj więcej...

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza kadra przygotowuje seminaria i programy egzaminacyjne dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej zawodowej placówki edukacyjnej. Do tej pory organizowaliśmy m.in. tu wymienione programy: 

Formalna definicja kursów nr D64/UK:

Warsztaty dla małych mechaników samochodowych profesjonalnie dostarczają słuchaczom wiedzy i umiejętności w zakresie napraw i konserwacji silników w małych pojazdach (np. Motocykle, pojazdy terenowe, skutery śnieżne i motorowery). Tematy obejmują (między innymi) utrzymywanie ram i zawieszeń, kół i hamulców oraz układów napędowych; obsługa układów paliwowych, wydechowych i elektrycznych; wykonywanie nastrojów; oraz konserwacja i naprawa silników. Uczniowie mogą również nauczyć się bezpieczeństwa w pracy, umiejętności zatrudnienia i przedsiębiorczości. Szkolenia Małej Mechaniki Silnika dają uczniom możliwość uczenia się obsługi i regeneracji małych silników, zazwyczaj podkreślając silniki dwu- i czterosuwowe. Programy te dają mlodszym nastolatkom możliwość rozwiązywania problemów i naprawy kontroli prędkości, smarowania, zapłonu, paliwa, przenoszenia mocy, chłodzenia, wydechu i systemów rozruchowych; używać narzędzi ręcznych, zasilających i remontowych; oraz czytać i interpretować podręczniki serwisowe i katalogi części. Aplikacje mogą obejmować kosiarki do trawy, traktory, glebogryzarki, elektronarzędzia i tak dalej.

Formalna definicja programów nr F18/USA:

Warsztaty gastronomiczne skutecznie zapewniają starszym dzieciom instrukcji dotyczących odżywiania, zasad zdrowego odżywiania i przygotowywania potraw. Wśród omawianych tematów znajdują się: przygotowanie posiłków na dużą skalę, zachowanie składników odżywczych w całym procesie przygotowywania żywności, stosowanie i opieka nad komercyjnymi urządzeniami do gotowania, przechowywaniem żywności, postępem w technologii żywności, bezpieczeństwem, sanitacją, zarządzaniem, produkcją, umiejętnościami obsługi, planowaniem menu, działalność instytucjonalnych zakładów spożywczych i karier dostępnych w branży gastronomicznej.

Formalna definicja kursów nr D65/USA:

Niezależne Seminaria w zakresie systemów produkcyjnych, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami produkcyjnymi i / lub badaniami. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja programów nr K38/UK:

Usługi Health Support Services-Independent Study, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z usługami wsparcia zdrowotnego. Niezależne studia mogą dać mlodszym nastolatkom możliwość poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr I39/UK:

Kursy w niezależnym studium agrobiznesu, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z agrobiznesem. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr C81/UK:

Inżynieria lotnicza wprowadza studentów w świat aeronautyki, lotnictwa i inżynierii. Tematy poruszane na kursie mogą obejmować historię lotów, badania aerodynamiczne i aerodynamiczne, systemy lotów, astronautykę, systemy kosmicznego życia, materiały lotnicze i inżynierię systemów.Tagi:

Najnowsze promocje

Najnowsze promocje

Intermediate Aerobic Dance - oferuje kontynuację zajęć w ramach kursu Beginning Aerobics. Obejmuje kontynuację treningu siłowego układu krążenia i mięśni poprzez regularny program ćwiczeń

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty

Gorąco zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsca na poniższe spotkania: Kluczowe elementy realizacji działalności gospodarczej - sesja mentorska, hotel „Jaskółka” w Zakopanem, konsultant

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy i zagraniczne sympozja W ramach naszej pracy naukowej nasi trenerzy wzięli udział w następujących konferencjach, szkoleniach a także wyjazdach ogólnoświatowych: Mobilne systemy Adhoc i