Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w przypadku których większość pracodawców robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, które często się spotyka w dużej ilości firm.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami nie są najlepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne zdobyte doświadczenie. Udało mi się skończyć psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to przede wszystkim pełna poufność, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi:

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Nasza kadra przygotowuje seminaria i notyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów przeprowadzających się wraz z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na honorowaną przez władze

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy i zagraniczne sympozja W ramach naszej pracy naukowej nasi trenerzy wzięli udział w następujących konferencjach, szkoleniach a także wyjazdach ogólnoświatowych: Mobilne systemy Adhoc i

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Nasza kadra przygotowuje seminaria i programy egzaminacyjne dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej zawodowej placówki