Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w przypadku których większość pracodawców robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, które często się spotyka w dużej ilości firm.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami nie są najlepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne zdobyte doświadczenie. Udało mi się skończyć psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to przede wszystkim pełna poufność, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi:

O mnie

O mnie

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w przypadku których większość pracodawców robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekce

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Nasza kadra przygotowuje seminaria i notyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów przeprowadzających się wraz z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na honorowaną przez władze

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn