Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestn

Czytaj więcej...

Granty - fundusze unijne na szkolenia

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Lista wniosków, które otrzymają pomoc finansową w przyszłym roku:

Wszechstronne unowoczesnienie procesów B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz systemów do zarządzania nimi dzięki wdrożeniu modelu B2B.

Optymalizacja procesu realizacji usług handlowych pomiędzy Fruitland Sp. z o.o. a partnerami biznesowymi poprzez zaimplementowanie od a do Z systemu mobilnego typu B2B

Całościowe uproszczenie aktualnego modelu wymiany informacji pomiędzy VINDICO Doradztwo Gospodarcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i współpracującymi kancelariami.

Kompletne opracowanie nowoczesnej i praktycznej platformy internetowej kluczem do usprawnienia i podniesienia jakości procesów biznesowych pomiędzy firmą HENDI POLSKA a firmami związanymi z nią systemem B2B.

Budowa procesu B2B KOMAT/DOSTAWCY dla elektronicznej wymiany danych i integracji procesów biznesowych na linii KOMATU - dostawcy surowców produkcyjnych.

Dokonanie zgłoszenia na wynalazek w postaci Metody identyfikacji zbliżeniowej przy użyciu urządzenia komunikującego się drogą radiową w krajach układu wspólpracy patentowej- Patent Cooperation Treaty (PCT).

Dokonanie zgłoszenia wynalazku do ochrony autorskiejprzez Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowo-Handlowe NW Tech w ramach międzynarodowej procedury PCT

e-Europejskie miasto w mobilnym Internecie - wdrożenie nowoczesnej i praktycznej platformy e-usługowej do adaptacji zawartości tradycyjnych internetowych serwisów miejskich do dedykowanej wersji mobilnej|Innowacyjne technologie w przemyśle meblarskim - budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego w BN Factory oraz wdrożenie innowacyjnych produktów na rynku europejskim.

Teleinformatyczna platforma promocyjna oparta o moduł sztucznej inteligencji, przeznaczona dla podmiotów branży e-commerce, zwiększająca konwersję i przychody w e-handlu podmiotów zewnętrznych.

Kwantowe nanostruktury półprzewodnikowe do zastosowań w biologii i medycynie - Rozwój i komercjalizacja nowej generacji urządzeń diagnostyki molekularnej opartych o nowe polskie przyrządy półprzewodnikowe.

Ochrona patentowa – maty sanitarne z włókien naturalnych, sposób wytwarzania maty sanitarnej oraz zastosowanie włókien naturalnych do wytwarzania mat dezynfekcyjnych.

Wdrożenie i wdrożenie innowacyjnej platformy B2B integrującej zarządzanie procesami zachodzącymi pomiędzy przedsiębiorstwem Szach-Mat Robert Szachnowski i jego partnerami.

Stworzenie i wdrożenie w firmie SENSE consulting sp. z o.o. modelu B2B służącej do zarządzania projektami Klientów oraz świadczenia usług w zakresie rozwoju zasobów ludzkich

Optymalizacja obsługi zadań serwisowych za pomocą modelu B2B i wymiany danych EDI oraz udostępnienie usługi optymalizacji przydzielania serwisantów do zadań partnerom zagranicznym

OXYGEN-wdrożenie systemu integrującego procesy organizacyjno-finansowe polegającego na elektronicznej wymianie danych w zakresie zarządzania czasem, zleceniami, projektami w toku, fakturowaniem, windykacją, kosztorysowaniem i bazą danych poddostawców

Powstanie Platformy PrawaStrona.com - pierwszego serwisu udostępniającego Wirtualnego Radcę Prawnego i szereg narzędzi umożliwiających informatyzację prawa

Przebudowa istniejącego w NZOZ Internistyczne Gabinety Lekarskie systemu mobilnego oraz uruchomienie niezbędnej infrastruktury teleinformatycznej w celu automatyzacji procesów wymiany i przetwarzania wyników badań z zakresu diagnostyki cyfrowej

Rozwój technologii informacyjnych i komunikacyjnych dzięki opracowaniu innowacyjnego oprogramowania do kompresji i przesyłania danych o statycznych i dynamicznych elementach dokumentów hipertekstowych.

Wdrożenie e-usługi umożliwiającej szybkie prototypowanie interfejsów aplikacji mobilnych, współpracy w czasie rzeczywistym nad prototypami, tworzeniu screencastów.

Opracowanie calkowicie nowatorskiej e-usługi polegającej na rachunku efektywności kosztów inwestycyjnych na system energetyczny w budownictwie indywidualnym wraz ze wskazaniem optymalizacji.

Zaprojektowanie zdalnego serwisu automatycznego wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania jakością i środowiskowego zgodnie z wymogami norm ISO 9001 i ISO 14001

Wdrożenie internetowej platformy umożliwiającej udostępnianie, rezerwację czasu antenowego oraz zarządzanie treścią prezentowaną na wyświetlaczach cyfrowych.

Stworzenie oprogramowania typu Software as a Service udostępniającego użytkownikom zdalny dostęp do modelu zarządzania salonami kosmetycznymi Beauty Manager.|Stworzenie podkarpackiej platformy informacyjnej (hurtownia danych, wyszukiwarka, banery, subskrypcja, newsletter, kalkulator, opinie użytkowników, kojarzenie kontrahentów).

Stymulowanie tworzenia wspólnych przedsięwzięć biznesowych prowadzonych w formie elektronicznej, pomiędzy firmą ALUNIKO oraz Partnerami poprzez wdrożenie oprogramowania komputerowego klasy B2B.

Pierwsze uruchomienie i test informatyczno-biometrycznego systemu w pełni kompleksowej sprzeday w celu rozwoju wspólnych przedsięwzięć biznesowych na terenie województwa małopolskiego.

Formalne zgłoszenie ochrony prawnejw kraju i za granicą oraz komercjalizacja wynalazku Sposób wytwarzania polianionowych koniugatów lek-nośnik opracowanego w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN przez J. Boratyńskiego, M. Salah Omar Megahed, U. Kańską, D. Nevozhay, J. Wietrzyk

Zaimplementowanie od podstaw aplikacji B2B integrującej systemy informatyczne ANIA Sp. z o.o. i jej partnerów, celem automatyzacji procesów w zakresie realizacji zamówień i dostaw.

Wdrożenie dedykowanego, internetowo-mobilnego, innowacyjnego procesu typu B2B SCM - zarządzania łańcuchem dostaw - optymalizującego współpracę z dostawcami materiałów budowlanych.

Wdrożenie elektronicznej platformy B2B umożliwiającej automatyzację procesów biznesowych pomiędzy Zakładem Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o., a partnerami biznesowymi

Zaimplementowanie od podstaw w pełni nowatorskiego modelu B2B usprawniającego procesy sprzedaży, zaopatrzenia, programów lojalnościowych, wymiany informacji, windykacji i planowania.

Wdrożenie innowacyjnych technologii zabezpieczania i przetwarzania danych w Polcom Data Center w celu świadczenia nowych zintegrowanych usług zabezpieczania danych-Disaster Recovery|Wdrożenie internetowego modelu klasy B2B umożliwiającego zarządzanie i wymianę informacji w zakresie realizacji zamówień i dostaw na rynku farmaceutycznym.

Zaimplementowanie od podstaw nowoczesnego procesu B2B integrującego systemy korporacji Handlowego Agroskład i partnerów w zakresie składania zamówień, zakupów i fakturowania.

Wdrożenie nowoczesnego systemu B2B zwiększającego efektywność współpracy pomiędzy MTM FOOD Sp. z. o.o., a jej partnerami biznesowymi poprzez automatyzacje wymiany danych.

Zaimplementowanie od podstaw systemu B2B do automatyzacji wymiany danych między firmą AGNIESZKA MARLIŃSKA- CZYŻEWSKA RANGDZIN W3A.PL FRESH-VIEW a jej partnerami biznesowymi.

Zaimplementowanie od podstaw procesu IT B2B umożliwiającego automatyzację modeli rozwoju oraz serwisowania oprogramowania w przedsiębiorstwie ITMAGINATION Sp. z o.o.

Wdrożenie w firmie ZBW Elektronika Sp. z o.o. procesu B2B oferującego zaawansowane usługi SaaS Partnom z branży Odnawialnych Źródeł Energii - Platforma Zielona Energia

Wdrożenie w pełni kompleksowego systemu zarządzania oraz jego integracja z systemami partnerów strategicznych w celu optymalizacji kluczowych procesów biznesowych zachodzących w firmie BAHPOL

Wsparcie ochrony praw własności przemysłowej dla wynalazku w zakresie elektrochemiczno-mechanicznego polerowania płytek węglika krzemu (SiC)".

Wsparcie zarządzania Instytucji Pośredniczącej w 2011 r. poprzez finansowanie kształcenia pracowników IP oraz innych kosztów związanych z wdrażaniem PO IG

Nabycie i wdrożenie w pełni nowatorskiego modelu klasy B2B, integrującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy firmą MARIA MAĆKOWSKA FPUH RYSTAL , a jej partnerami biznesowymiTagi:

Najnowsze promocje

Najnowsze promocje

Intermediate Aerobic Dance - oferuje kontynuację zajęć w ramach kursu Beginning Aerobics. Obejmuje kontynuację treningu siłowego układu krążenia i mięśni poprzez regularny program ćwiczeń

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Kursy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

Nasza kadra przygotowuje seminaria i notyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów przeprowadzających się wraz z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na honorowaną przez władze

Szkolenia

Szkolenia

Kłania się Państwu Teresa Kowalska. Razem z zespołem doradców organizujemy szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , handlowe dla biznesmenów, jak również cykle